Pozwól, by to nasz wizualny Reżyser zadbał o wizerunek Twojej firmy.

DIRECTOR service to wyjątkowa szansa do hiperpersonalizacji swojej usługi. Reżyser zapozna się z Waszą strategią i wizją firmy, by lepiej zrealizować zlecenie. Dzięki niemu jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do preferencji i nietypowych wymagań każdego biznesu.

Personalizacja

Nasi Reżyserowie wchodzą w Wasze buty chcąc jak najlepiej zrozumieć Wasze wartości i oczekiwania. Dzięki dobrej komunikacji i empatii mogą lepiej Was zrozumieć i dostosowywać całą usługę w taki sposób, byście mogli być jak najbardziej zadowoleni. Reżyser skonsultuje z Wami styl, paletę kolorystyczną, dostosuje tempo i dynamikę filmów, pomoże dobrać dodatki. Można więc powiedzieć, że opowieści i usługi szyjemy na miarę.

Doradztwo

Wasz Reżyser jest też Waszym doradcą. Macie wątpliwości wobec organizacji wydarzenia, strategii marketingowej lub spójności wizualnej? Śmiało pytajcie. Reżyser B2B LUTYS ma wykształcenie i doświadczenie marketingowe i zarządcze.

Wykonawcy

Znając Wasze preferencje Reżyser wybierze właściwych wykonawców usługi. Wybierze ich spośród fotografów i operatorów LUTYS, którzy otrzymają kompletną listę oczekiwań, scenariusz i inne profesjonalne narzędzia do realizacji profesjonalnego materiału. Wykonawcy razem z Reżyserem zadbają o bezpieczeństwo, sprawną komunikację i oczekiwaną jakość.

Reżyserowie B2B

Poznajcie naszych reżyserów i wybierzcie tego, który najtrafniej odpowiada Waszym preferencjom i wizji ślubu.

Rafał Murawski Reżyser LUTYS

Rafał Murawski

Ślub jest dla mnie sakramentem, a wesele jego świętowaniem.

Ślub traktuję jako coś więcej niż tylko umowę między kochającymi się ludźmi. Wierzę w moc sakramentu. Dlatego też szczególnie cenię sobie dyskretną realizację reportażu i bycie niewidzialnym. Dbam o autentyczny reportaż pokazujący prawdziwe emocje, reakcje i relacje. Podsumowując najpiękniejsza jest dla mnie autentyczna opowieść o prawdziwej miłości.