Pobierz organizer ślubny z kosztorysem (excel)

Samodzielnie organizując ślub dostrzegłem, jak istotne jest właściwe planowanie i organizowanie ślubu i wesela. Łatwo coś przeoczyć i pominąć, a wszędzie czyhają na mnie firmy gotowe podzielić się ułamkiem wiedzy za podanie danych osobowych, maila i zapis do newslettera. Dlatego też excela, w którym wszystko planowałem, stworzyłem samemu. Być może komuś z Was się przyda i dzięki niemu unikniecie niepotrzebnych błędów i pominięć.

Sesja ślubna w górach

Mój, a teraz i nasz excel ma wbudowane formuły, które ułatwiały mi życie podliczając odpowiednie komórki za mnie. Jeśli nie chcecie naruszyć formuł, wpisujcie dane tylko w niesformatowanych (szarych) komórkach. Jeśli jednak będziecie chcieli udoskonalić ten skoroszyt, czujcie się wolni. Z przyjemnością zobaczymy jak ten plik ewoluuje, by upraszczać życie młodych.

Co znajdziecie w środku: 

  1. Info – informacje na temat korzystania z excela, oraz licznik dni do ślubu
  2. Goście – lista gości, która oferuje o wiele więcej niż tylko ich wymienienie. Excel samodzielnie zliczy liczbę osób z różnymi rodzajami diet, policzy dzieci do lat 4 (często nie płacimy za ich miejsce lub płacą tylko część ceny). Jest to dobry start do obliczeń kosztów sali i jedzenia. Excel policzy też potrzebne noclegi i pozwoli na ustawianie stolików.
  3. Kosztorys – miejsce, w którym starałem się wyszczególnić wszystkie kategorie produktów i usług, które należy wynająć lub kupić. Należy dobrze zorientować się w ich kosztach i wpisywać je w koszty szacunkowe. Gdy jakiś koszt staje się pewny, warto przepisać go do kosztów rzeczywistych. Pozwala to ocenić, jak bardzo nasze oczekiwania rozjeżdżają się względem rzeczywistości.
  4. To DO – lista zadań. Jeśli potrzebujecie miejsca, w którym podzielicie się zadaniami, będziecie obserwować czas do deadline’ów i oznaczać status realizacji, to ten arkusz jest dla Was.
  5. Lista utworów – jeśli Wasz DJ oczekuje od Was listy utworów, które chcielibyście usłyszeć na weselu, ale nie udzielił Wam stosownego wzorca, możecie skorzystać z tego.
Przygotowania - panna młoda patrzy na suknię

Rozszerzoną wersję tego excela z wymienionymi zadaniami do list to do, aktualizowanymi na bieżąco dodatkowymi usługami i przeciętnymi szacowanymi kosztami usług wraz z wsparciem Reżysera i wieloma innymi narzędziami udostępniamy naszym klientom bezpłatnie w ramach DIRECTOR service w dowolnym pakiecie foto, wideo lub fotowideo. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, portfolio i stworzenia wspólnie z nami spersonalizowanego i wspieranego przez Reżysera reportażu z ślubu i wesela.

Kosztorys ślubu i wesela 2022

Powodzenia w organizacji ślubu

Rafał Orłowicz-Murawski

Reżyser LUTYS

Zobacz nasze opowieści

Foto & Wideo

Weronika & Wojtek

Szalone przygotowania, szalony ślub, szalone wesele, no i oni szaleni. Piękny czas pełen niespodzianek w malowniczej Gorzelni 505 w Wielkopolsce. Wszystko wykonane zgodnie z narracją

Czytaj więcej