DIRECTOR service

to personalizacja wsparcie i opieka

DIRECTOR service spełnia dwie kluczowe funkcje:

  • dostarcza w pełni spersonalizowany reportaż z dnia ślubu i wesela dzięki znajomości marzeń i oczekiwań narzeczonych,
  • wspiera narzeczonych i obniża koszty wesela dzięki sprawdzonym narzędziom planowania ślubu i wesela.
0

elementy do personalizacji

Nowy poziom personalizacji

Nie ma się co ograniczać, w końcu ślub i wesele powinny być wyjątkowe. Personalizujcie wszystko: pakiet, reportaż foto i wideo, styl i narrację, dodatki, no i Reżysera, który zapozna się z Waszą wizją i będzie odpowiedzialny za jej realizację. Każda opowiedziana przez nas historia jest niepowtarzalna nie tylko dlatego, że ludzie są niepowtarzalni, ale przede wszystkim dlatego, że się do nich dostosowujemy.

Opieka i wsparcie w organizacji

Ślub i wesele to duża sprawa. Zazwyczaj organizuje się to bez doświadczenia, popełnia się wiele błędów, pomyłek, dochodzi stres. My chcemy Wam tego oszczędzić i dlatego stworzyliśmy i stale aktualizujemy narzędzia, dzięki którym będziecie mogli konsekwentnie, z głową i bez stresu organizować najważniejszy dzień w życiu. Ponadto wybieracie Reżysera, który będzie Wam cały czas towarzyszył i doradzał.

Narzędzia

Reżyserowie

Poznajcie naszych reżyserów i wybierzcie tego, który najtrafniej odpowiada Waszym preferencjom i wizji ślubu.

Rafał Murawski Reżyser LUTYS

Rafał Orłowicz-Murawski

Ślub jest dla mnie sakramentem, a wesele jego świętowaniem.

Ślub traktuję jako coś więcej niż tylko umowę między kochającymi się ludźmi. Wierzę w moc sakramentu. Dlatego też szczególnie cenię sobie dyskretną realizację reportażu i bycie niewidzialnym. Dbam o autentyczny reportaż pokazujący prawdziwe emocje, reakcje i relacje. Podsumowując najpiękniejsza jest dla mnie autentyczna opowieść o prawdziwej miłości.

Natalia Jakubczak Reżyser LUTYS

Natalia Jakubczak

Ślub jest największym wyznacznikiem miłości dwojga osób.

Ludzie biorąc ślub deklarują sobie miłość na zawsze. Jest to połączenie dwojga kochających się osób, pragnących przeżyć życie razem, we dwoje. Kiedy  pojawiają się tak wielkie emocje, pojawia się również stres, który im towarzyszy. Dlatego też staram się zarazić Was moją pozytywną energią, oraz uśmiechem, dzięki czemu chociaż na chwilę się wyluzujecie i zapomnicie o stresie.

Odpowiedzcie na pytania, a my dobierzemy Wam Reżysera, który najlepiej odpowiada Waszym preferencjom.

Kliknij dalej!