Fotograf

Wideo

Wedding planner

Kim jesteśmy?

Foto, wideo i wedding planner w jednym, taniej, lepiej i z totalną personalizacją. U nas tak wygląda opowiadanie Waszych historii.

Chcemy je opowiadać, ale opowiadać po Waszemu, z Waszą wizją, Waszą narracją, Waszym stylem. Chcemy byście byli nie tylko bohaterami tych opowieści, ale i ich współtwórcami.

Dlatego nie tylko dajemy Wam wysokiej jakości wykonawców, ale i wspieramy Was osobowo i narzędziowo w organizacji ślubu i wesela!

0
kombinacji w kreatorze oferty
0
lat doświadczenia
0
narzędzi i materiałów planerowych
0
sposoby narracji w reportażu
0
style fotowideo do wyboru
0
totalnie różnych reżyserów
0
kombinacji w kreatorze oferty
0
style fotowideo do wyboru
0
narzędzi i materiałów planerowych
0
lat doświadczenia
0
sposoby narracji w reportażu
0
totalnie różnych reżyserów

Personalizuj

Nie ograniczaj się, dostosuj narrację wybieraj styl stwórz swój własny pakiet dobieraj dodatki i ciesz się wyjątkową opowieścią!

Wybierz swój styl!

Light&airy

Light&airy ogromną popularność na przestrzeni dekad zdobył przede wszystkim dzięki swojej oryginalnej palecie barwnej o niskim kontraście, jaśniejszej ekspozycji  i charakterystycznej wypranej zieleni. Jest to bowiązkowy must-have dla fanów pastelowych kolorów. Za produkcję kliszy light and airy odpowiada Fujifilm. To właśnie klisza Fujicolor, bo pod taką nazwą była sprzedawana, ustanowiła nowy standard w fotografii ślubnej na kolejne dekady. Do dziś wszyscy twórcy traktują Fujicolor jako wyznacznik idealnego light & airy.

Warm&deep

Warm&deep to chyba najbardziej uniwersalny styl, bo jest najbliższy kolorom naturalnym. Delikatnie podkręca ciepłe tony sprawiając, że europejska skóra wydaje się żywsza i zdrowsza a zestawione z sobą barwy przyjemniejsze dla oka. Wszystkie te zabiegi, niegdyś chemiczne a dziś cyfrowe, nadają obrazom głębi. Bazą dla stylu jest ponadczasowa klisza Kodak Portra, która zasłynęła z przepięknych, ciepłych, naturalnie nasyconych barw i standardowego kontrastu. Jest to świetna propozycja dla osób ceniących naturalne, subtelne kolory.

Dark&moody

Dark&moody, obniżając ekspozycję, dodając kontrastu i ograniczając paletę barwną do kolorów ciepłych wprowadza nastrój filmu. Choć styl ten cieszy się obecnie olbrzymią popularnością, to jego początki sięgają czasów analogowych, gdy na kodakowskiej Portrze rejestrowano niedoświetlone obrazy, a następnie poddawano je dodatkowemu naświetlaniu w ciemni. W efekcie otrzymywano zdjęcia o jeszcze wyższym kontraście i cieplejszej temperaturze barwowej. Ten styl bardzo lubi się z propozycjami rustykalnymi i boho.

Light&airy

Warm&deep

Dark&moody

Poza stylem spersonalizuj też narrację, pakiet fotowideo, wsparcie Reżysera i dodatki.

Wybierz narrację

Odsłoń kafelek i dowiedz się więcej o formie swojego reportażu

Narracja prawdy lub narracja piękna

Wybierając narrację dostosowujecie treść Waszej historii. Jeśli zależy Wam na dyskretnych wykonawcach, którzy uwiecznią zastaną rzeczywistość, postawcie na narrację Prawdy. Jeśli oczekujecie od wykonawców kreowania rzeczywistości i tworzenia kadrów na okładki magazynów, wybierzcie narrację Piękna.
Dowiedz się więcej o narracji

Dostosuj pakiet

Odsłoń kafelek i samodzielnie zdecyduj o ofercie i cenie reportażu

Kreator oferty

Dajcie upust kreatywności i stwórzcie swój niepowtarzalny pakiet ślubny. Skorzystajcie z naszego kreatora usługi, by w łatwy i przyjemny sposób wybrać wyjątkową kombinację usług fotograficznych, wideo i dodatków.
Kreator usługi

Wybierz Reżysera

Odsłoń kafelek i wybierz osobę, która zaopiekuje się Wami w organizacji ślubu i wesela

Reżyser i DIRECTOR service

Pozwól, by to nasz wizualny Reżyser zadbał o Twój najważniejszy dzień w życiu. DIRECTOR service to nie tylko hiperpersonalizacja, ale przede wszystkim wsparcie Was w organizacji ślubu i wesela. Dostaniecie materiały, dzięki którym będziecie mogli zapomnieć o wydatkach na wedding plannera.
Poznaj DIRECTOR service

Portfolio

Zobaczcie spersonalizowane wysokiej jakości piękne prawdziwe opowieści

Oferta

Samodzielnie ustalcie ceny pakiety dodatki

{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
Two columns
Pionowo
Poziomo
LUTYS Oferta ślubna
Suma
Nazwa Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Opinie

Co piszą o nas klienci na Facebooku na Google w weryfikowalnych opiniach

google
Michał Pyszora
11 kwietnia 2021
google
Natalia Luśtyk
12 kwietnia 2021

Ogromnie polecam! Rafał jest absolutnym profesjonalistą, a na efekty jego pracy aż miło patrzeć. Niesamowicie kontaktowy i pełen pasji człowiek. 🙂

Miałam okazję współpracować z Rafałem wielokrotnie. BARDZO profesjonalne podejście. Materiały zawsze na czas i w wysokiej jakości 🙂

Rafał wykonał świetnie zaarażowane zdjęcia, niewidzialny podczas przyjęcia, a cały czas poruszał się i chwytał w świetny sposób wspomnienia. Zdecydowanie polecam, osoba która, zna się na swojej pracy i potrafi wykonać zdjęcia w dokładnie taki sposób, jaki by się marzyło.

Więcej
Zamiast fotografa sprawdź Reżysera ślubnego (Foto/Wideo/Planner)

Sprawdźcie też recenzje naszych klientów na portalu Wesele z klasą!

Blog

Piszemy o organizacji ślubu technikaliach fotowideo wedding planningu

Wideo
Wojciech Kochański

Zosia & Antek

Przepiękny plenerowy ślub na mazurach i impreza do białego rana w przeszklonej stodole. Zobaczcie jakie piękne wspomnienie zostało z Zosią i Antonim!

Czytaj więcej »
Brak postów do wyświetlenia