O nas

Idea

Każda opowieść ma właściciela i bohatera. Właścicielem jest ten, kto pierwszy historię uchwycił i opowiedział. Bohaterem jest ten, kto w opowieści występuje. Zazwyczaj między właścicielem a bohaterami nie ma szczególnej relacji, która pozwala na wzajemne zrozumienie i dostosowanie opowieści. Jednak dla nas bohaterowie powinni być też współwłaścicielami historii. Wspólnie z nami ją tworzyć i dostosowywać. Nieważne czy bohaterami są Państwo Młodzi czy założyciele prężnego startupu, muszą oni czuć zachwyt z napisanych o nich opowieściach. By ten zachwyt występował zawsze, chcemy poznawać Was i Wasze preferencje. Jak to robimy?

Każdy bohater i jego opowieść zasługują na swojego wizualnego reżysera, profesjonalistę, który dzięki swojej empatii trafnie odczyta Wasze potrzeby, następnie dobierze właściwych wykonawców, by wreszcie wspólnie z Wami i nimi napisać w pełni spersonalizowaną opowieść. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy może też służyć radą i wsparciem zarówno w organizacji ślubu i wesela, jak i tworzenia spójności wizualnej czy komunikacji marketingowej marki. Nazywamy to opieką reżyserską, czyli DIRECTOR service.

Wykonawcy

To artyści, którzy wkładają całe swoje serce, by zrealizować wizję stworzoną wspólnie z reżyserem i bohaterami. To osoby, które naciskają spust migawki i patrzą na Was przez wizjery. W swoich kadrach i decyzjach zawiera się ich artyzm. Przy ich wyborze stawiamy na elastyczność i dostosowanie stylu. Są elastyczni, by na bieżąco się dostosowywać do Waszych preferencji, ale muszą też czuć się pewnie w stylu, którego oczekujecie.

By Wasza historia była jeszcze bardziej Wasza, staramy się byście mogli dostosowywać jak najwięcej elementów. Poprzez DIRECTOR service możecie dostosować styl swojej historii, kluczowe motywy czy sposób otrzymania opowieści (rodzaj, materiał, kolor i faktura pudełka, grawer). Zanim jednak skorzystacie z DIRECTOR service, jeszcze na etapie zakupu usługi, możecie stworzyć swój własny pakiet. Wystarczy, że skorzystacie z naszego kreatora na stronie Kreuj.

Reżyserowie

Poznajcie naszych reżyserów i wybierzcie tego, który najtrafniej odpowiada Waszym preferencjom i wizji ślubu.

Rafał Murawski Reżyser LUTYS

Rafał Murawski

Ślub jest dla mnie sakramentem, a wesele jego świętowaniem.

Ślub traktuję jako coś więcej niż tylko umowę między kochającymi się ludźmi. Wierzę w moc sakramentu. Dlatego też szczególnie cenię sobie dyskretną realizację reportażu i bycie niewidzialnym. Dbam o autentyczny reportaż pokazujący prawdziwe emocje, reakcje i relacje. Podsumowując najpiękniejsza jest dla mnie autentyczna opowieść o prawdziwej miłości.

Natalia Jakubczak Reżyser LUTYS

Natalia Jakubczak

Ślub jest największym wyznacznikiem miłości dwojga osób.

Ludzie biorąc ślub deklarują sobie miłość na zawsze. Jest to połączenie dwojga kochających się osób, pragnących przeżyć życie razem, we dwoje. Kiedy  pojawiają się tak wielkie emocje, pojawia się również stres, który im towarzyszy. Dlatego też staram się zarazić Was moją pozytywną energią, oraz uśmiechem, dzięki czemu chociaż na chwilę się wyluzujecie i zapomnicie o stresie.