Wybierz swój styl

Nie ograniczaj się, dostosuj narrację wybieraj styl stwórz swój własny pakiet dobieraj dodatki i ciesz się wyjątkową opowieścią!

Styl opisuje formę reportażu ślubnego, a więc wykorzystane kolory, kontrast, nasycenie. Pozwala podkreślić pewne elementy ślubu i wesela lub je zamaskować. Jest więc świetnym środkiem wyrazu, szczególnie, jeśli jest właściwie dopasowany do konkretnej opowieści ślubu i wesela.

Sami możecie zdecydować, który styl Wam odpowiada, ale możecie skorzystać też z doradztwa naszych Reżyserów. Wszystko po to, by łatwiej było Wam zorganizować swój wyjątkowy dzień.

3 style do wyboru!

Light&airy

Light&airy ogromną popularność na przestrzeni dekad zdobył przede wszystkim dzięki swojej oryginalnej palecie barwnej o niskim kontraście, jaśniejszej ekspozycji  i charakterystycznej wypranej zieleni. Jest to bowiązkowy must-have dla fanów pastelowych kolorów. Za produkcję kliszy light and airy odpowiada Fujifilm. To właśnie klisza Fujicolor, bo pod taką nazwą była sprzedawana, ustanowiła nowy standard w fotografii ślubnej na kolejne dekady. Do dziś wszyscy twórcy traktują Fujicolor jako wyznacznik idealnego light & airy.

Warm&deep

Warm&deep to chyba najbardziej uniwersalny styl, bo jest najbliższy kolorom naturalnym. Delikatnie podkręca ciepłe tony sprawiając, że europejska skóra wydaje się żywsza i zdrowsza a zestawione z sobą barwy przyjemniejsze dla oka. Wszystkie te zabiegi, niegdyś chemiczne a dziś cyfrowe, nadają obrazom głębi. Bazą dla stylu jest ponadczasowa klisza Kodak Portra, która zasłynęła z przepięknych, ciepłych, naturalnie nasyconych barw i standardowego kontrastu. Jest to świetna propozycja dla osób ceniących naturalne, subtelne kolory.

Dark&moody

Dark&moody, obniżając ekspozycję, dodając kontrastu i ograniczając paletę barwną do kolorów ciepłych wprowadza nastrój filmu. Choć styl ten cieszy się obecnie olbrzymią popularnością, to jego początki sięgają czasów analogowych, gdy na kodakowskiej Portrze rejestrowano niedoświetlone obrazy, a następnie poddawano je dodatkowemu naświetlaniu w ciemni. W efekcie otrzymywano zdjęcia o jeszcze wyższym kontraście i cieplejszej temperaturze barwowej. Ten styl bardzo lubi się z propozycjami rustykalnymi i boho.

Light&airy

Warm&deep

Dark&moody

Postaw na ślub po swojemu

Spersonalizuj wszystko, co tylko zechcesz: ofertę, pakiety, formę, treść.
Sprawdź

Zobaczcie przykładowe reportaże wykonane w różnych stylach

Light&airy

Warm&deep

Dark&moody

W LUTYS, poza stylem, możecie też spersonalizować narrację, pakiet fotowideo, wsparcie Reżysera i dodatki.

Wybierz narrację

Odsłoń kafelek i dowiedz się więcej o formie swojego reportażu

Narracja prawdy lub narracja piękna

Wybierając narrację dostosowujecie treść Waszej historii. Jeśli zależy Wam na dyskretnych wykonawcach, którzy uwiecznią zastaną rzeczywistość, postawcie na narrację Prawdy. Jeśli oczekujecie od wykonawców kreowania rzeczywistości i tworzenia kadrów na okładki magazynów, wybierzcie narrację Piękna.
Dowiedz się więcej o narracji

Dostosuj pakiet

Odsłoń kafelek i samodzielnie zdecyduj o ofercie i cenie reportażu

Kreator oferty

Dajcie upust kreatywności i stwórzcie swój niepowtarzalny pakiet ślubny. Skorzystajcie z naszego kreatora usługi, by w łatwy i przyjemny sposób wybrać wyjątkową kombinację usług fotograficznych, wideo i dodatków.
Kreator usługi

Wybierz Reżysera

Odsłoń kafelek i wybierz osobę, która zaopiekuje się Wami w organizacji ślubu i wesela

Reżyser i DIRECTOR service

Pozwól, by to nasz wizualny Reżyser zadbał o Twój najważniejszy dzień w życiu. DIRECTOR service to nie tylko hiperpersonalizacja, ale przede wszystkim wsparcie Was w organizacji ślubu i wesela. Dostaniecie materiały, dzięki którym będziecie mogli zapomnieć o wydatkach na wedding plannera.
Poznaj DIRECTOR service