Magda & Maciek

Szukacie prezentu dla rodziców? Maciek i Madzia zdecydowali się na album fotograficzny, w którym pokazali swoją codzienność i pasje. Sesja narzeczeńska odbyła się pod żaglami, ślub w warszawskiej św. Annie a wesele w fortowym studiu fotograficznym.

Zobacz inne opowieści

Foto & Wideo

Weronika & Wojtek

Szalone przygotowania, szalony ślub, szalone wesele, no i oni szaleni. Piękny czas pełen niespodzianek w malowniczej Gorzelni 505 w Wielkopolsce. Wszystko wykonane zgodnie z narracją prawdy i stylem Dark&Moody.

Czytaj więcej
Paulina & Dawid |Narracja prawdy
Foto

Paulina & Dawid

Pełna łez i czułości uroczystość ślubu cywilnego, okraszona szczyptą weselnego szaleństwa. Całości dopełnia wielka doza uśmiechu i dystansu.

Czytaj więcej
LUTYS poradnik | Jak przygotować się do przygotowań?
Blog

Jak przygotować się do przygotowań?

Od przygotowań zaczyna się nasz ślubny dzień. Jak go zacząć dobrze? O której wstać? O czym należy pamiętać? Co jest najpierw, a co potem? Chciałbym się z Tobą podzielić, jak wyglądają przygotowania i jak je przeżyć bez zbędnego stresu i biegania. O tym wszystkim powiem Wam w niniejszym poradniku z wiarą w to, że potraktujecie to jako sugestię, ale i tak zrobicie po swojemu, wiedząc, czego dokładnie potrzebujecie.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *